Aripioare si bentita Antique White sau Peach Pink

220.00 lei

Set  bentita si aripioare cu elastic , culoare roz piersicuta antic sau alb natur. Un accesoriu cu adevarat unic care se poate purtade catre copilasi in serile magice de Craciun sau sedinte foto cu nou nascuti si nu numai.

Ptr culoarea dorita va rugam lasati o nota in comanda!

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Aripioare si bentita Antique White sau Peach Pink”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *