Bentite Wings

70.00 lei

Bentita din pene .

Ptr varsta dorita si culoare  lasati va rugam o nota cu varsta.

Culori : crem, gri, roz antic

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
SKU: Nu se aplică Categorii: , , , , , ,
 

Informații suplimentare

Culoare

alb natur, gri, roz antic

Varsta

12-18, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Bentite Wings”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *