Capa Abigail

150.00 lei280.00 lei

O piesa vestimentara deosebita, nota rafinata, lucrata manual din fir de bumbac .

Potrivita pentru o zi ploiasa sau mai racoroasa ,un plus de eleganta adus  tinutei deosebite aleasa pentru evenimentul d-voastra .

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Culoare

alb natur, Ivory

Varsta

12-18, 18-24, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, Nou Nascut

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Capa Abigail”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *