Christmas Night Set

550.00 lei600.00 lei

Rochita Si Palarioara pentru sedinte foto de Craciun .

Rochita este finisata , se poate purta si in afara sedintelor foto, palarioara este realizata manual si poate avea mici imperfectiuni ( este un produs semifinisat pentru sedinte foto)

Imagini realizate de Sacrtett Foto ~ Oradea

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18, 18-24, 4-5, 4-5ani, 8-9 ani, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Christmas Night Set”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *