Little Lillibeth Set

600.00 lei800.00 lei

Set realizat din panza fina de vascoza si lana, accesorizat cu broderii delicate de bumbac .

Detalii atente si minutios lucrate , mansetele deosebite si aplicatiile de broderie , fac din acest set o piesa de arta care te poarta intr-o lume in care sensibilitatea pentru frumos si unic primeaza .

Setul contine Rochita, papucei si bonetita .

Papuceii sunt inclusi doar pana la varsta de 12 luni !

Lungime rochita : sub genunchi

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18 luni, 18-24 luni, 4-5ani, 6-7 ani, 8-9 ani, 9-10 ani, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Little Lillibeth Set”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *