Rochita Ava

550.00 lei650.00 lei

Rochita realizata din tafta sidefata si voal fin , accesorizata cu un buchet din broderie si pietrii semipretioase.

Culoare : ivory

Nota : guchetelul de flori poate fi usor diferit,  ptr a putea pastra proportia impusa de suprafata bustului, data de diferentele de varsta !!!

Out of stock
Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18 luni, 18-24 luni, 4-5ani, 6-7 ani, 8-9 ani, 9-10 ani, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Rochita Ava”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *