Rochita Bella

Set din doua piese detasabile: rochita si camasuta de tull care se leaga la spate cu fasii de tull. Lungime medie spre mini. Se leaga in talie cu cu un brau lat de catifea .

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Rochita Bella”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *