Rochita Celine

650.00 lei700.00 lei

O rochita deosebita , impresionanta, cu fusta foarte ampla si maneca bufanta, realizata din matase naturala SHANTUNG.

Accesoriu cap cu perle .

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18 luni, 18-24 luni, 4-5ani, 12-24 luni, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Rochita Celine”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *