Rochita Cosette

450.00 lei550.00 lei

Rochita realizata din dantela frantuzeasca ivory Sophie Hallette  si tull fin culoare roz blush pal

Rochita are o cadere pe umeri si se leaga la spate sub forma de corset cu un snur delicat de matase

Bentita supradimensionata din tull , tip fundita.

Out of stock
Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18 luni, 18-24 luni, 4-5ani, 6-7 ani, 8 ani, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Rochita Cosette”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *