Salopeta Little Flowers

250.00 lei380.00 lei

Salopeta Little Flowers este o salopetica realizata pentru sedinte foto, de un impact vizual deosebit.

Florile de pe piept sunt relizate manual.

Nota

Produsele pentru sedinte foto sunt produse semifinisate( necaptusite, netivine uneori..) si fiind produse handmade pot avea usoare diferente de la un produs la altul. Niciodata nu sunt identitce!

 

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Culoare

Ivory, Roz, Verde

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, Nou Nascut

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Salopeta Little Flowers”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *