Set Agatha

400.00 lei600.00 lei

Setul Agatha este o atingere delicata si un rasfat al privirii. Realizat din textile fine , delicate ,diafane si naturale se potriveste perfect ptr cea mai speciala zi a fetitei d-voastra.

Compus din rochita si papucei .

La cerere se pot realiza contra-cost bentita sau bonetica asortata.

De la varsta de 12 luni in sus pretul este doar ptr rochita!

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
SKU: Nu se aplică Categorii: , ,
 

Informații suplimentare

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Agatha”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *