Set Caliope

400.00 lei500.00 lei

Un set unic ca si design , in culori si texturi delicate compus dintr-o bluzita roze-peach accesorizata cu un guler superb de bumbacel si pantalonasi din dantela de bumbac, bentita pe elastic cu 3 flori mici relizate manual, boneta si papucei textili.

Papuceii sunt inclusi in set pana la varsta de 12 luni!

Setul se poate completa  cu Taiorul Mili din sectiunea Accesorii Copii/Paltonase.

Compozitie – bumbac, poliester

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Culoare

piersicua pala/crem

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Caliope”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *