Set Delicate

450.00 lei590.00 lei

O rochita delicata in culori pastel cu broderie bumbac si tull ,bentita si papucei asortati .Textile moi si broderii pretioase definesc Setul Delicate.

Compozitie – matase, bumbac ,poliester

Setul contine papucei doar intre varsta de 0-12 luni!

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Culoare

piersicua pala/crem

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 2-3 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Delicate”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *