Set Elegance Baby

600.00 lei650.00 lei

Set in linii simple si delicate format dintr-o  rochita eleganta accesorizata cu brosa si haina din broderie de dantela luxury  , papucei .

Culoare : alb natur rochita/crem haina de dantela

! Aripioarele sunt cu titlu de prezentare dar se pot achizitiona separat din sectiunea Accesorii

Out of stock
Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

0-3, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Elegance Baby”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *