Set Grace

800.00 lei850.00 lei

Set unicat realizat din in topit crem fildes  cu insertii aurii si cardigan din broderie deosebita de bumbac .

Croi si lungime tip catolic , lungime totala de 75 cm .( 0-12 luni)

Ptr varsta mai mare de 12 luni, lungimea este pana la glezna.

Contine rochita, cardigan , boneta.

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 12-24 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani, Nou Nascut

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Grace”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *