Set Harriet

500.00 lei600.00 lei

Un set deosebit ca si model si compozitie textile , realizat din borngic cu fir lame .Setul este  versatil , contine o fustita lunga detasabila din tull moale , care da o eleganta aparte tinutei. Body-ul  si bonetica  pot fi folosite separat, tinuta ramanand  intr-o nota eleganta dar si confortabila .

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, Nou Nascut

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Harriet”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *