Set Jasper

450.00 lei600.00 lei

Setul Jasper este un set realizat din in si bumbac satinat , in stil vintage .Este compus din camasuta cu jabou si brosa, vesta, pantalon( scurt sau lung) bascuta si papucei( papuceii se pot realiza pana la 12 luni cu o lungime maxima talpa picior de 11,5 cm ).

Setul NU  contine haina!

Culoare bej

Compozitie -in si bumbac

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 12-24 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani

Culoare

bej

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Jasper”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *