Set Josephine

450.00 lei600.00 lei

Setul Josephine ne transpune intr-o alta epoca printr-un croi aparte si textile delicate .

Realizata din tull fin si in natural combinat cu broderie de bumbac , setul Josephine va face ca fetita d-voastra sa se simta confortabil si unica .

Pana ala varsta de 12 luni , inclusiv, setul contine si papuceii textili

Nota : CACIULITA ESTE DOAR PTR PREZENTARE!!!( se poate achizitiona separat ,rubrica accesorii copii Caciulita Amelie

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Culoare

Ivory

Varsta

12-18 luni, 18-24 luni, 4-5ani, 6-12 luni, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Josephine”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *