Set Katherin

500.00 lei550.00 lei

Setul Katherin este un set deosebit realizat din broderii fine de bumbac ,in si tull. Este compus dintr-o mini rochita, pantalonas scurt de in , papucei, si boneta .Textile moi si pretioase vor face ca micuta d-voastra sa fie cu siguranta remarcata prin delicatete, bun gust si rafinament.

 

Compozitie- in, bumbac, tull matase

Out of stock
Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Culoare

Ivory

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, Nou Nascut

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Katherin”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *