Set Nicolas

650.00 lei800.00 lei

Set pentru baietei realizat din stofa cu lana  si bumbac cu matase .

Setul Nicolaseste compus din camasuta tip body, pantalon, vesta cu ceas, bascuta , cizmulite si pardesiu .

Cizmulitele sunt disponibile si incluse in set doar pana la 12 luni!

0-3 luni -9 cm

3-6 luni 10 cm

6-9 luni  11cm

9-12 luni  12 cm

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Nicolas”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *