Set Little Joy

400.00 lei

Set compus din salopetica din stofa  cu inchidere la spate tip  corset , bluzita de tull transparenta cu model aplicat pe fata si colanti din tull cu volanase.

Un set cu un aer vintage  care ne duce inapoi in timp intr-o seara de Craciun , intr- un conac , cu copii cu bujori si vestimentatie de poveste.

Out of stock
Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18, 18-24, 4-5ani, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Little Joy”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *