Set Astor

450.00 lei580.00 lei

Un set realizat din stofa cu lana si bumbac. Setul contine pantalonas, vesta cu accesoriu ceas, camasuta tip body din bumbac, bascuta si papucei.

Setul este potrivit pentru anotimpul racoros( primavara, toamna , iarna)

Papuceii sunt inclusi in set pana la varsta de 12 luni.

Peste vartsa de 12 luni setul nu contine papuceii textili

.

Out of stock
Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Astor”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *