Set Ophelia

450.00 lei600.00 lei

Rochita  din in , chilotel,   bonetica , papucei textili si bentita, toate accesorizate cu broderie fina de bumbac .

Un set delicat, elegant si confortabil .

Culoare :creamy

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18 luni, 18-24 luni, 4-5ani, 6-12 luni, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 2-3 ani, 3-4 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Ophelia”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *