Set Organza Soft Touch

400.00 lei580.00 lei

O rochita diafana si delicata de organza, in linii simple , completata de o bentita cu flori mici realizata manual, papucei textili.

Seturile pana la 12 luni contin papucei , seturile peste 12 luni sunt compuse din rochita si bentita.

NOTA  :Peste varsta de 12 luni, pretul este doar ptr rochita, bentita se poate achizitiona separat la cerere.

Compozitie :   poliester, captuseala bumbac cu matase

 

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Culoare

alb natur, Roz

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Organza Soft Touch”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *