Set Peach Pearls

450.00 lei650.00 lei

Setul Peach Pearls este un set delicat in culori pastel( ivory si piersicuta pala) compus din Rochita, Papucei Textili si Bentita.

Compozitie:

captuseala Bumbac, baza de matase , straturi de tull si broderie de bumbac cu perlute cusute manual.

Pentru categoria 12-24 luni setul este compus din rochita si bentita.(papuceii textili se pot realiza doar pana in 11,5 cm lungime talpa)

 

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
SKU: Nu se aplică Categorii: , Etichete: , ,
 

Informații suplimentare

Culoare

Ivory

Varsta

0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 12-24 luni

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Peach Pearls”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *