Set Prestige

420.00 lei650.00 lei

Set realizat din dantela, tull si acesorii perlate . Un set delicat , confortabil . Setul contine rochita , papucei si boneta. Papuceii sunt inclusi in set pana doar pana la varsta de 12 luni!

Paltonasul este cu titlu de prezentare, se poate achizitiona separat din sectiunea Haine Unice/Paltonase

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18, 8 ani, 9-10 ani, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 1-2 ani, 2-3 ani, 3-4 ani, 5-6 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Prestige”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *