Set Royal Boy

500.00 lei600.00 lei

Set elegant ,realizat din in si bumbac .

Contine : camasuta tip body cu jabou si accesoriu camee, pantalon, vesta, papucei textili si bascuta .

Seturile de peste 12 luni nu mai contin papucei iar camasuta se poate realiza si simpla ( nu tip body ) /la cerere .

 

Golește

Marimi Copii

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa91011-----
 

Informații suplimentare

Varsta

12-18 luni, 18-24 luni, 4-5ani, 8 ani, 0-3 luni, 3-6 luni, 6-9 luni, 9-12 luni, 2-3 ani, 3-4 ani

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set Royal Boy”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *